fbpx

Від Путіна вимагають звільнити українських політв’язнів – Порошенко

Глава держави додав, що обговорив це питання 21 травня під час переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Крім того, це питання обговорювалося і під час нещодавньої зустрічі Меркель з Путіним у Сочі.Україна робить все необхідне, аби змусити президента Російської Федерації Володимира Путіна активізувати процес звільнення українських політичних в’язнів.

«Ми робимо все, що від нас залежить, щоб забезпечити, вибачте на слові, тиск на російського президента, щоб він нарешті віддав доручення і процес, який нами був розпочатий наприкінці минулого року, коли нам вдалося звільнити 74 заручників, ми обов’язково найскоріше продовжили. І українські герої якнайшвидше повернулися додому», – сказав президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу з президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд, повідомляє прес-служба глави держави.

За словами президента, «мова йде про Сущенка, про Сенцова, про Кольченка, про кримських татар, про українських військовослужбовців і про багатьох інших» політв’язнів.

Петро Порошенко також зазначив, що під час усіх переговорів з європейськими і американськими партнерами, українська сторона порушує тему якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються на тимчасово окупованій території, а також політичних в’язнів, які перебувають у в’язницях незаконно анексованого Криму і на території Російської Федерації.

Глава держави додав, що обговорив це питання 21 травня під час переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Крім того, це питання обговорювалося і під час нещодавньої зустрічі Меркель з Путіним у Сочі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *