fbpx

”Давайте мене покажемо!” Зеленський пояснив своє новорічне звернення на ”1+1”

Шоумен, кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що поява його новорічного звернення, яке змістило промову глави держави Петра Порошенка, могло бути технічним непорозумінням.

“Давайте я поясню, як насправді це все відбувалося. Звісно ж, у мене була тактика заявити про свої наміри під час високого телеперегляду нашої програми, оскільки у нас договір з “1+1″, що ми виходимо у цей час… До привітання президента це не мало жодного відношення”, — уточнив він в інтерв’ю “УП”.

За його словами, рекламні блоки запізнилися на кілька хвилин.

“Це взагалі не до мене. Ми віддаємо “касету”. Усередині цієї “касети” було зашите моє привітання. Якщо ви звернете увагу, вивчіть, а телевізійники — професіонали, вони швидко зрозуміють, що запис цього звернення був не під час зйомок “Вечірнього кварталу”, а під час мого фінального концерту 28 грудня у Черкасах. Після концерту, вночі, коли люди вже вийшли, ми все записали просто там. Підготували схоже світло і вставили всередину “Вечірнього кварталу”, — розповів кандидат у президенти.

Зеленський стверджує, що його звернення мало бути сюрпризом, тому на телеканалі не знали, що саме в ньому.

“Вони це побачили перед ефіром. Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше… Я думаю, що це технічна помилка. Я нічого не планував, даю слово. Мої хлопці, технарі, ми це не планували… Думаєте, це я придумав такий прикол, що давайте мене покажемо, а його посунемо? Ні, взагалі. Ми не маємо відношення до президента. Ми робили свою програму”, — запевнив шоумен.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *