fbpx

Динамо — Шахтар: фіналісти Кубку України подарували видовищний матч

У першому таймі команди голів не забивали, але на самому початку другого Факундо Феррейра замкнув простріл Богдана Бутка справа. На 61-й хвилині перевагу Шахтаря зі штрафного подвоїв Ярослав Ракицький завдяки помилці кіпера Динамо Дениса Бойка — впав в інший кут.

Фінальний рахунок 0:2 — Шахтар здобув 12-й Кубок України в історії.

Останній матч Динамо та Шахтаря

У матчі 27-го туру Прем’єр-ліги України Шахтар у Харкові на стадіоні «Металіст» грав з київським Динамо.

Центральна зустріч завершилася перемогою киян з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі забив Володимир Шепелєв на 32-й хвилині.

Матч запам’ятався не тільки гольовими моментами, але також епізодами, пов’язаними зі з’ясуваннями стосунків між гравцями. У підсумку півзахисник «гірників» Тайсон у компенсований час отримав другу жовту картку, яка перетворилася на червону.

Після цього поєдинку Динамо обіграло Верес з рахунком 1:4, Ворсклу (1:0) та зіграло внічию із Маріуполем (1:1). Шахтар здобув три перемоги поспіль: Ворскла (4:2), Маріуполь (0:1) та Зоря (2:1). Останній матч Динамо — Шахтар у цьому сезоні в рамках чемпіонату України відбудеться 19 травня у Києві.