fbpx

ДТП у Харкові: відео підтвердило, що Зайцева поїхала на червоний

Київський райсуд Харкова вивчив відеозапис, який продемонстрував, що Олена Зайцева і другий водій Геннадій Дронов, порушили правила дорожнього руху, тим самим спровокувавши смертельне ДТП з шістьма загиблими.

«Відеозаписи, які сьогодні вивчив суд, довели порушення правил дорожнього руху з боку обох фігурантів справи: водія авто Lexus 20-річної Олени Зайцевої та водія авто Volkswagen Touareg 49-річного Геннадія Дронова», – заявив прокурор Ігор Омельченко за підсумками засідання суду 17 травня , повідомляє Укрінформ.

На першому відео показано, що Зайцева виїжджає на перехрестя на червоний сигнал світлофора, а Дронов стартував на жовтий, водії могли побачити один одного і уникнути зіткнення. Винуватцям ДТП запропонували дізнатися швидкість руху їх авто за допомогою експерименту, але ті відмовилися. Дронов заявив, що швидкість авто Зайцевої була під 120 км на годину, дівчина ж не змогла вказати швидкість авто Дронова, проте заявила, що сама рухалася зі швидкістю 80 км на годину.

18 жовтня минулого року в центрі Харкова Lexus наїхав на пішоходів після зіткнення з Volkswagen, в результаті чого загинули 6 осіб. Поліція затримала, водія Lexus – Олену Зайцеву і водія Volkswagen Геннадія Дронова.

Зайцева розповіла, що їхала на жовтий сигнал світлофора і не встигала загальмувати, коли почав рухатися Volkswagen. Геннадій Дронов також зробив заяву. 8 листопада суд заарештував Геннадія Дронова, який спочатку проходив по справі як свідок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *