fbpx

”Криза відступає”: Порошенко розповів, коли українці відчують результати реформ

Президент України Петро Порошенко прогнозує, що вже через 1-3 роки українці відчують плоди реформ і підвищення рівня життя.

“Уже зовсім недалека перспектива – рік, два, щонайбільше три – коли нарешті плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства”, – заявив Порошенко, передає “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, криза, викликана війною, економічної агресією і блокадою із боку Росії, відступає.

“Відступає завдяки спільним зусиллям влади, суспільства, бізнесу… Відновлення економічного зростання відкриває можливості і для відновлення рівня життя”, – додав Порошенко.

Президент нагадав, що зростання валового внутрішнього продукту України за підсумками минулого року становить 3,4%.

“Це не так багато, але це максимальний показник за сім років. Інфляція знизилася до 9,8%. Вона ще досить висока, але це найнижчий показник за 5 років. Золотовалютні резерви зросли майже до 21 млрд доларів. Це – п’ятирічний максимум”, – повідомив Порошенко.

Глава держави також підкреслив, що на Всесвітньому економічному форумі в Давосі цього тижня зустрінеться із потенційними іноземними інвесторами.

“На черзі – прихід в Україну потужних інвестицій, прискорення темпів розвитку нашої економіки. Про це вже завтра буду говорити в Давосі на зустрічі з керівниками держав і великих світових компаній”, – резюмував Порошенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *