fbpx

На Дніпропетровщині знайшли викинутими речі загиблих під Іловайськом

У Дніпропетровській області волонтери виявили закопані мішки з особистими речами вбитих солдатів у «Іловайському котлі». Вони фігурували як речові докази у кримінальній справі про загибель військовослужбовців.

Як повідомляє Нацполіція, речі загиблих військових були закопані в мішках на території фермерського господарства в Дніпропетровській області. Їх виявили волонтери і викликали правоохоронців. Слідчо-оперативна група Новокодацкого відділення поліції м Дніпро виявила під шаром землі речові докази у кримінальній справі, яку було відкрито в 2014 році за ст. 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя військовослужбовця). Всього знайдено 36 мішків з особистими речами загиблих.

«На сьогодні встановлено, що в 2014 році речові докази були передані на зберігання фермерському господарству у зв’язку з відсутністю приміщення з відповідними санітарними нормами в відділенні поліції. З яких причин протягом тривалого терміну за вказаними речовими доказами не було прийнято законного рішення, встановить службова перевірка», – повідомили в поліції.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України завершиларозслідування обставин Іловайської трагедії. Причиною загибелі військовослужбовців названо пряме вторгнення Збройних сил РФ 23-24 серпня 2014 року і подальше вчинення військових злочинів російською армією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *