fbpx

Податкова запропонувала враховувати дані про зарплати ”в конвертах” при нарахуванні субсидій

Нелегальне працевлаштування та отримання “зарплати в конверті” повинно враховуватися при нарахуванні громадянам житлових субсидій, а також інших видів соціальної допомоги.

Таку заяву зробив в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов, передає прес-служба ДФС. Як уточнив він, йдеться, зокрема, про призначення або перегляд допомоги через безробіття, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

“Інформація, яку ми отримали за результатами проведеної роботи, показала необхідність подальшого проведення таких заходів одночасно з налагодженням ефективної взаємодії з органами влади для використання встановлених фактів при нарахуванні різних видів соцдопомоги”, — повідомив Власов.

За його словами, з цією метою ДФС взяла участь у розробці проекту розпорядження про проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення в окремих галузях економіки.

Зокрема, документом пропонується проведення спільних комплексних заходів у сферах торгівлі та громадського харчування, будівництва, сільського господарства, транспортних перевезень, медичного обслуговування, надання послуг тощо.

Проектом передбачено обмін інформацією між ДФС, Міністерством соціальної політики, Державною службою з питань праці, сприяння державної служби зайнятості та Пенсійним фондом про факти використання неоформлених найманих працівників, виплати доходів таким працівникам тощо.

Розроблений нормативний акт, як наголосив Власов, спрямований на розгляд у Міністерство фінансів.

“Його прийняття дозволить зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками”, — наголошується в повідомленні ДФС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *