fbpx

Подробиці розмови Порошенка і Путіна

Президент України Петро Порошенко і президент Росії Володимир Путін 9 червня провели телефонну розмову. Глави держав обговорювали питання звільнення українських політв’язнів, які перебувають на території Росії і на тимчасово окупованих територіях, сказано на сайті президента України.

«Глава Української держави звернув увагу на голодування українців і висловив стурбованість погіршенням їхнього стану здоров’я. Було домовлено, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають ув’язнених громадян»

— прес-служба президента України Петра Порошенка
На сайті Кремля йдеться, що домовленість про відвідини стосується обох країн. Російський омбудсмен Тетяна Москалькова відвідає російських громадян, які перебувають в ув’язненні в Україні, а Людмила Денисова – українських громадян у Росії. Під час розмови Путін зажадав «негайного звільнення» російських журналістів, заарештованих в Україні.

«Обговорювалася ситуація на Південному Сході України і хід реалізації мінського «Комплексу заходів», в тому числі з урахуванням майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ держав «нормандського формату» 11 червня в Берліні»

— пресс-служба ппрезидента Росії Володимира Путіна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *