fbpx

Політика Нардеп розповів, як Порошенко готується до виборів

Петро Порошенко хоче, щоб до виборів президента Антикорупційного суду не було. Інакше це вдарить по його рейтингу.

Про це в ефірі одного із телеканалів заявив народний депутат з БПП Сергій Лещенко.

“У Порошенка сценарій дуже простий. Він спочатку весь минулий рік блокував створення Антикорупційного суду. Казав, що це не потрібно. І навіть у присутності іноземців говорив: це тільки десь в Уганді, Малайзії. І взагалі це Україні не потрібно.

Потім спробував швидко перевзутися у повітрі, бо втратив аргументи. Венеційська комісія сказала, що суд треба створювати на базі депутатського законопроекту.

Порошенко взяв ініціативу у свої руки і спробував нав’язати свою гру. Начебто, давайте створимо, але він буде контролювати обрання суддів. Але МВФ сказав, що не дасть грошей за такого сценарію.

Тоді Порошенко пішов у третю фазу. Мовляв, ми створимо суд, але як можна пізніше. Тому що Порошенкові він не потрібен. Його розрахунок, щоб створити або у кінці травня, або у червні. Не треба поспішати. Чим пізніше ухвалять закон, тим пізніше його підпишуть, оприлюднять і почнуть процедури зі створення, відбору суддів. Щоб дотягнути до виборів президента. Щоб не було проблем ні йому, ні його корумпованому оточенню під час кампанії. Бо інакше це негативно відіб’ється на його рейтингу.

Бо якби був суд, він би когось затримав з оточення Порошенка. І це підірвало би його рейтинг”, – пояснив Лещенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *