fbpx

Савченко вимагає повторну експертизу

Захист засумнівався в заяві СБУ про те, що нардеп протидіяла поліграфу, при чому саме при відповіді на ті питання, які запропонувала сама.

Народний депутат Надія Савченко хоче повторного проходження експертизи на поліграфі. Відповідне клопотання передав до Шевченківського районного суду її адвокат Костянтин Глоба. Про це у вівторок, 5 червня, повідомляється на сторінці Савченко в Facebook.
“СБУ робить гучну заяву про те, що перший поліграф все ж вдалося провести, і експертиза дала результати. В заяві йдеться про те, що поліграф дав результати частково на питання про приготування злочину, а ось на інші питання Савченко почала протидіяти поліграфу”, – написав адвокат.
Також адвокат стверджує, що питання, відповідати на які нардеп пручалася, були запропоновані самою Савченко “для об’єктивного дослідження”.
“Логічним виникає питання, навіщо Савченко виносила на експертизу ряд питань і, в результаті, протидіяла експертизі саме на ці питання?”, – пояснив Глоба.
Зокрема, адвокат наполягає, щоб у Савченко запитали:
До затримання Савченко ховалася від органів попереднього розслідування або суду?
До затримання Савченко ігнорувала виклики на слідчі дії?
До затримання Савченко ховала, псувала речі і документи, які мають істотне значення для встановлення обставин інкримінованого їй кримінального правопорушення?
Чи погрожувала Савченко, до затримання, комусь із учасників кримінального судочинства?
Чи перешкоджала Савченко, до затримання, провадження іншим чином?
Чи здійснювала Савченко, до затримання, кримінальний злочин, в якому підозрюється?
У повідомленні зазначається, що відповідну заяву Глоба підписав ще 30 травня, хоча СБУ опублікувала результати перевірки на детекторі брехні тільки 4 червня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *